Chokladkanna med handtag i trä, W W?, otydlig årsstämpel, London. H 19.
Mugg, I S, London, 1780-81 H 9,5.
Bruksslitage. Smärre märken och repor. Gravyr på kaffekannan. Skador på handtaget