HERRFICKUR, 2 st, silver, Longines och Omega. Omkring 1800/1900.

Båda med ankargång, två boetter silver, vit emaljurtavla med liten sekundvisare, plexiglas. Diam ca4,9.

Ej funktionstestade. Ett glas med spricka. Slitage. Repor. Rester av förgyllning. En med obetydlig skada på urtavla en med skadad urtavla.

Auction closed
1 200 SEK
The auction is closed.