FILMALBUM, n 21, Tyskland, 1900-talets första hälft.
Inklistrade samlarbilder med filmstjärnor såsom Marlene Dietrich, Greta Garbo, Douglas Fairbanks, Maurice Chevalier. Liggande format med präglad och delvis förgylld bild av björn.
Slitage, ej genomgånget.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.