KUNGLIGA AUTOGRAFER 5 st SAMT MINISTER, egenhändiga, bla Greveparet Lennart och Sonja Bernadotte, 1900-tal.
Prins Sigvard på korrespondenskort resp vykort, Prinsessan Lilian, samt proposition från Finansdepartementet med Ernst Wigfors autograf. Album med kungliga vykort samt bok "Kronprinsparets orientresa" medföljer.
Slitage, boken ej genomgången.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.