Omfattande 12 matgafflar (L 21), 12 matknivar, 12 matskedar, 12 bordsgafflar, 13 bordsgafflar, 12 bordsskedar, soppslev, såsslev, 12 kaffeskedar, 10 sillgafflar, ostkniv, 2 smörknivar och 2 serveringsbestick.
Smärre slitage. Några repor.