JOHAN JOHANSSON, olja på duk. sign.
Sommarlandskap från Skåne. 85 x 65.
Smärre färgbortfall. Duk uppfordrad på pannå.
Enligt uppgift, inköpt direkt från ateljen på slutet av 1970-talet.