1 st Gordon London vitemaljerad urtavla med romerska siffror (Diam 6,2). 1 st förgyllt silver vitemaljerad urtavla märkt TH Whitt London med romerska siffror (Diam 5), urverket märkt Th Whitt London, med klockkedja.
Urtavlor med sprickor. Slitage. Ej funktionstestade.