PARTI KONSTBÖCKER. 18 st, bland annat Anders Zorn -Till ögats fröjd och nationens förgyllning, Hans Henrik Brummer 1994.
Bland annat, Anders Zorn -Till ögats fröjd och nationens förgyllning, Hans Henrik Brummer 1994, inbunden med omslag.
Monet's Water Lilies, Charles F. Stuckey, 1991.
Ej genomgånget. Slitage, smärre revor.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.