PARTI SAMEFÖREMÅL, 5 delar, bl a kniv, silver, O Strömberg, Haparanda 1916.

Tre knivar, hänge samt sked. Bl a kniv, silver, O Strömberg, Haparanda 1916. L ca 8,5-12.

Slitage, ställvis kraftigt. Gravyr. Skador.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.