Rak form. Ett par skåpdörrar med bakomliggande inredning, bland annat lådor, skofack med luckor med glas. Spegel på insidan av en dörr. Handtag i vit backelit. L 92, B 53, H 181.
Bruksslitage. Smärre märken och repor. En låda saknas. Nyckelskylt saknas. Nagg. Små skador. En lucka till ett skofack lös i ramen. Nyckel saknas.
Hotell Carlton i Cannes.