ANDERS WIDOFF, 2 st, litografi samt blad signerat och numrerat 1/10.
Litografi, E.A, numrerad 4/15, föreställande Kristus, bildstrl. 21x32. Tidningsurklipp, text skriven av Peder Alton, "Två konstnärer talar genom rum och volym", signerad och numr. 1/10.
Gulnat tidningsurklipp samt med hål. Inget verk examinerat ur ram.