SIDEBOARD, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1961.

Teak. Tre lådor. Två skåp med två hyllplan i vardera. Brännmärkt "Bodafors Design B. Fridhagen Made in Sweden" 1961". L 165, b 48, h 105. Nyckel finns.

Bruksslitage. Ställvis repor. Smärre stötskada.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed