Hatt ask i skinn med innehållade cylinderhatt, Märke "The Gentleman". Hatt i pappask, Märke " Hat Manufactory in London Extra Quality"
Bruksslitage. Något dålig söm. Märken och repor på askarna. Pappasken i dåligt skick.