KÅSOR, 2 st, silver, bl.a. Erik Linderoth Umeå 1831. Tot vikt ca

En av Erik Linderoth d.ä Umeå 1831. Invändigt förgylld. Dekor av hängande romber och ringar. H 4. En av J Hanson Umeå 1913. Dekor av hängande romber och ringer. H 5.

Slitage. Den äldre saknar en dekorring.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed