Bestående av 21 mattallrikar, 22 sopptallrikar, 17 större assietter, 20, mindre assietter, större terrin med lock, mindre terrin, 7 skålfat i olika storlekar, såssnipa.
Sprickor och smuts i glasyren. Sliten förgyllning. Nagg. Lagningar.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.