Sockerskål samt gräddkanna i rokokostil, två prispokaler med emaljmärken, sockerruska. Salt och pepparströare i nysilver medföljer. H 8-20.
Slitage, repor, någon del med bucklor. Prispokalerna med prisgravyr.