Modell "The Regency". Matgafflar,12st. Matknivar, 12st. Matskedar, 12st. Förrättsgafflar, 10 st. Förrättsknivar 12 st. Förrättsskedar, 12 st. Fiskgafflar, 12 st. Fiskknivar, 12 st. Tårtgafflar 10 st, teskedar, 12 st. Två uppläggningsbestick, serveringssked, smörkniv samt soppslev. Schatull av teak. L 41, b 30, h 20.
Serveringssked med hårdare brukssliatge, för övrigt smärre bruksslitage. Schatull med skador.