ALBUM 3 st MED KUNGLIGA FOTOGRAFIER, några sign av hovfotografen Bergne. Sverige sent 1950-tal till runt 1973.

Motiv från kungligt familjeliv och officiella plikter. Bla från Solliden, Kung Gustaf VI Adolfs begravning, några av Hagasessornas bröllop.

Slitage, ej genomgångna.

Auction closed
2 500 SEK
The auction is closed.