Automatisk, silverfärgad urtavla med streckad index, datum, plexiglas. Diam 3,9. Armband, korridorlänk, l 19.
Slitage. Bucklor. Plexiglas med repor. Ej funktionstestad. Armband med kraftigt slitage. Armband med kraftigt slitage.