KUNGLIGT FOTOGRAFI, Sveriges kungapar, egenhändigt sign o dat. Foto sign Lennart Nilsson, 1977.
Fotografi av Sveriges Konung Carl XVI Gustaf samt Drottning Silvia tilsammans. Foto i ram krönt med kungl kronor. Fotografiet egenhändigt signerad samt daterad 1977. Bildstrl ca 17,5 X 23,5.
Ej examinerad ur ram.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.