FIGURINER, 4 st, stengods, Lisa Larson Gustavsberg.
"Noshörning" från serien "Menageri", 1965. "Oscar" samt "Julia" från serien "Sekelskiftet", 1973. "Ivan" från serien "Alla värdens barn", 1975, med originalkartong. H 7-15.
"Julia" med smärre nagg. Smärre slitage.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.