HELMUT NEWTON, "They are coming", Paris 1981. Utställningsaffisch tryckt för Museo D'Arte Contemporanea, 24.9-20.11.94.
Offsetlitografi. Bladstrl. 134x100. Oramad.
Smärre skador i hörn, mindre intryckningar, monterad på kartong, luftbubbla, enstaka fläckar.