PARTI SILVER, 6 delar, bl.a. Hellströms Guldsmide, Stockholm. Vikt ca 647g.

Ett par ljusstakar. Fylld bas.Svensk importstämpel. H 16
Vas, fylld bas. Svensk importstämpel. H 20,5.
Såssnipa på fötter, stämplad Hellströms Guldsmide, Stockholm, 1951.
Oval silverbricka, C.G Hallberg, Stockholm, 1945. L 23, B 15.
Silverbricka i rakform, stämplat GEWE Silvervarufabriken AB, 1971, Malmö.

Smärre slitage. Märke och repor.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed