3 Hjalmar Fagerroos, Helsingfors 1901-1902.
2 Wilhelm Pettersson Åbo 1890.
2 Gustaf Sjöstedt Nådendal 1862.
1 Olof Robert Lundgren Åbo 1854.
1 Auran Kultaseppä Åbo 1978.
L 17,2-22.
Slitage, repor, gravyrer.