PARTI PORSLIN, 4 st, bl.a. Bing & Gröndahl, 1800-talets slut och 1900-talets första hälft.

Förgylld dekor på samtliga. Annan europeisk porslinsproduktion med Meissen- samt Sèvresliknande stämplar. H 4-8.

Delvis märkbart slitage.

Auction closed
150 EUR
The auction is closed.