13 mattallrikar, 15 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 assietter, 5 tekoppar med fat, 7 olika serveringsfat, 1 kanna, 1 såsskål, 3 picklesfat, 1 soppterrin.
Slitage, krackelyr, gulnader.