Handmålade. 2 vita tonade glas dekorerade med ansikten samt texten "My love" samt "For you". Gröntonat glas dekorerat med ansikte, märkt Kosta Boda Art Coll Ulrica HV 98822. 2 blå tonade glas med gulddekor, märkta Kosta Boda Art Coll Ulrica HV 99180. Rosa tonat glas dekorerad med tulpan, märkt Kosta Boda Art Coll Ulrica HV 99184. H 19-26.
Bruksslitage. Nagg.