Lackarbete. Rak form med två dörrar och tre lådor. Dörrar med bakomliggande lådinredning. Målad dekor med naturalistiskt motiv med berget Fuji. L 35, b 17, h 37.
Skador, slitage, en dörr trasig.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.