RESEUR, J. Dwerryhouse, Liverpool, 8-dagarsur, 1900-talets första hälft - mitt.
I form av ett fickur, manuell, vitmetall, två boetter, vit urtavla med romerska siffror, liten sekundvisare. Diam 9,4. I originaletui, läderklädd med stöd.
Ej funktionstestad. Slitage. Fodral med fläckar.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.