DRYCKESSTOP, 2 st, tenn och trä, 1800-talets slut.
Ena stopet med svängd blomsterdekor samt sköld på livet, lock med dekor av Sveriges riksvapen. Ett stop med blomsterdekor samt dekor av Sveriges riksvapen på livet. H 18.
Slitage. Repor.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.