Skål med träfot och silverinfattningar, diam 14,5, oljelampa med inskription, Sverige, h 11, etui, England, l 8, sockerskål, England, h 4,5, saltkar, England, h 7, kopp med inskription, England, h 6, kopp, Sverige, h 4,5, tårtspade, l 24,5, tårtspade, l 19, tång, h 26,5, Sverige, tång, l 23, Sverige.
Bruksslitage, bucklor, tänger något sneda.