FOTOGRAFIER, 6 st, Storfurstinnan Olga i Danmark, 1930-tal.
Motiv av Storfurstinnan Olga av Ryssland resp hennes söner Tichon och Gury som tjänstgörande i danska armén. Bildstorl 6 x 7 - 11 x 6,5. Fotografi av parad från slottsplatsen vid Amalienborg medföljer.
Slitage, några med veck och ett med skador.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.