BESTICKSERVIS, 72 delar, silver, Gammal Dansk-liknande modell, 1900-tal. Tot vikt 3500 gram.

4 skedar, 7 matsskedar, 8 bordsskedar, 20 bordsgafflar, 20 bordsknivar, 12 dessertgafflar samt köttkniv.

Bordsknivar samt köttkniv med egg i stål. I övrigt bruksslitage.

Auction closed
3 600 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed