PARTI SILVER, 21 delar, bla J. Tostrup, Norge. 1900-tal.

Uppläggningsbestick, ett par förgyllda med röd emalj, l 19. Fruktbestick med 6 mindre gafflar resp 6 knivar med pärlemorskaft, Sheffield 1920-tal. 6 kaffeskedar, Danmark. Ett par syltskedar i etui, London. L 12-19. Knivställ av nickel medföljer.

Slitage. Kaffeskedarna med ägarstämplar.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed