BÄGARE, 2 st, DOSA samt BREVKNIV, silver, bl a Frankrike, GAB Stockholm 1946. Vikt ca 1284 g.

Dosa, franska stämplar, importstämplar. 2 bägare Löfman 1973, GAB 1946. Brevkniv med renhuvud, stämplad Bolidensilver, 1939. H 10 resp 10,5, L 8,5 resp 20.

Brevkniv med skada. Mindre slitage. Gåvogravyr.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed