Theme auctions online
Helsinki Winter Sale F504
Auction:
Selected Gifts E1128
Auction:
Curated Timepieces – November F529
Auction:
Josef Frank and Friends – Winter Edition F534
Auction:
Jern's Weapon Collection E1122
Auction:
A Swedish Private Collection F578
Auction:
The Beautiful Line F593
Auction:
Design Jewellery Online E1100
Auction:

KLAFFBORD PÅ HJUL, Hans J Wegner, Andreas Tuck, Odense, Danmark.

Teak, rektangulärt med fyra runda hjulförsedda ben och en nedre hylla. Brännmärkt FABRIKAT: ANDR. TUCK ARKITEKT HANS J WEGNER DENMARK MADE IN DENMARK. Längd 74x 28 x28 cm (total längd 130 cm), bredd 52 cm, höjd 59 cm

Bruksslitage, fuktfläckar, repor samt aningen defekta hjul.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed