Klart- och vitt glas, tryckt dekor i guld av fiskar. 8 Grogglas, 8 whiskeyglas, 8 spetsglas, 8 coasters, med kork, mässing, plexiglas. Otydligt signerad. H 7,5-14.
Bruksslitage.