Rektangulärt porträtt föreställande Magnus Jacob Crusenstolpe, dat 1868. Ovalt porträtt av ung flicka i mässingsram. Ovalt porträtt av elegant ung kvinna i mässingsram. Ovalt porträtt av ung gosse, dat 1921, i silverram stämplad 1911. Bildstorl 10 x 7 - 4,5 x 3,5.
Slitage.