PARTI BESTICK, 10 delar, silver, 1800/1900-tal. Vikt ca 554 gr.

Strösked, l 20.
5 + 1 uppläggningsskedar, l 21,5 - 22.
Sked, l 17.
Två supskedar, l 17 respektive 18.

Sju delar med monogramgravyr samt govågravyr. Slitage. En uppläggningssked ner nött. En sked med bucklor.

Auction closed
1 200 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed
 Hide
 Show more

Modern Art & Design 660

834. Axel Kargel, ”Grönt landskap”.
25 000 - 30 000 SEK
Bid History
20 000

Your Bid
Current bid:
20 000 SEK