GARNITYR, 13 delar, gulmetall med granater, 1900-talets första hälft.
1 hänge med kjedja, kedjans l ca 40 hängets h ca 5,5. 4 st broscher l ca 5-3. 1 par örhänge med klips l ca 2, 1 par örhänge med skruv l ca 1,5. 3 st sk stolpknappar. 1 nål.
Bruksslitage.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.