DOCKOR, 2 st, plast samt gjutmassa, b.la "Hans", Schildkröt.

"Hans", Schildkröt, i orginalförpackning. H 43.
Flickdocka, Steha. H 53.

Flickan med repor, skav, slitage samt krackelyrer. Klädsel med fläckar. Lätt lösa ben. Hans kartong med slitage, trasig plast.

Auction closed
1 200 SEK
The auction is closed.