PARTI BESTICK, 29 delar, silver, tenn och nysilver m m. Bl a gaffel, silver, Jakob Danielsson Lampa, 1757-1784, Sthlm, ca 70 gr.

Även skedar, knivar, gaffel, fruktbestick m m, mestadels 1800-tal. Två knivar dat 1805 med otydl stämplar.

Skador, delar saknas, sprickor, bruksslitage, bucklor.

Auction closed
1 200 SEK
The auction is closed.