Matknivar, långt blad, 11 st.
Matknivar, kort blad, 12 st.
Smörgåsknivar, 6 st.
Kaffeskedar, 13 st
Teskedar, 2 st.
Matskedar, 17 + 4 st.
Soppslevar, 2 st.
Uppläggningskedar, 2 + 2 st.
Bordsgafflar, 16 st.
Matgafflar, 16 st.
Smörgåsgafflar, 14 st.
Picklesgafflar, 5 st.
Sardingaffel.
Ostrongaffel.
Bruksslitage, repor.