ROY LICHTENSTEIN, efter, färgserigrafi, triptyk, edition av Stedelijk Museum Amsterdam, 1960-talets andra hälft.
"As I opened fire!". Bladstrl 64 x 53. Efter original i olja på duk ur Stedelijk Museums samling, Amsterdam, 1964.
Missfärgade, veck. Mindre hål i kanterna. Två ej examinerade ur ram.