PARTI KÄPPAR 5 st samt RIDSPÖN, 2 st. 1900-tal.

Trä. Två käppar med handtag av silver, varav en med inskription "A Halden, Minne av Hermansbo K.s.f. Styrelse 19 18/9 18". Silverstämplar. L 90-93.
Ridspön med handtag av horn, en men flätat skaft. 68 resp 93.

Skador. Slitage. Ett av ridspöna saknar lädret i änden.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed