5 kopp med fat, 6 fat, terrin, kanna, gräddsnipa, 3 uppläggningsfat, 4 ovala skålar, 12 tallrikar, 6 assietter, 8 små assietter.
Bruksslitage, enstaka nagg och sprickor.