6 st stolar. Genombruten rygg med balusterbricka. Svängda kopplade ben, H-kryss. Märkta "Åmells 1977" samt nummer och "TO".
Bord med svängda ben. Märkt "Åmells 1978" samt "1". Diam 125. 3 st iläggsskivor L 60.
L tot 125-305.
Slitage. Sliten klädsel med fläckar. Repor.