SERVIS, ca 90 delar, stengods, "Annika", Rörstrand.

11 mattallrikar, 10 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 assietter, 6 mindre assietter, 8 äggkoppar, 1 kanna, 1 såskanna, 1 karott med lock, 1 tekanna, 1 sockerskål med lock, 1 gräddkanna, 5 serveringsskålar, 3 serveringsfat, 12 tekoppar med fat, 8 kaffekoppar med 15 fat.

Några delar med nagg. Mindre bruksslitage.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.