12 kaffeskedar med klöverdekor. L 10. 12 kaffeskedar med blomsterdekor. L 11,5. Tésil. H 3. Skål med hänkel WA Bolin. L 13. Skål med genombruten dekor. Diam 12. Matskedar 7 st, Erik Wendelin Askerssund 1855. L 22. Dosa. Diam 3,5.
Slitage. Skål med skador.