Riddartecken Vasaorden CF Carlman guld 18k och emalj. H 6. Miniatyrtecken Vasaorden. Emalj och förgylld metall. H 3. Riddartecken Nordstjärneorden försilvrad samt emaljerad. Ostämplad. H 6.
Slitage. Stora Vasaorden med smärre emaljspricka.